15 Mart 2013

Teknosa Hatalı Ürünü Garantiye Yollamadı!

Yaklaşık 1 yıl önce almış olduğum philips kulaklığı tek kulaklıktan ses gelmediği için garantiye yani teknosaya geri götürdüm, 1 hafta sonra ürünün geldiğini belirten bir mesaj geldi gidip aldığımda kullanıcı hatasından dolayı olduğunu orada bir çalışan söyledi ama bununla ilgili herhangi bir kağıt belge vs verilmedi.


Aynı ürünü philips servisine verdim ve ürünü yenisiyle değiştirdiler. teknosa garanti veremeyeceği ürünü garantili diye satmasın yada garantisini biz değil teknik servisi veriyor desin. bulunduğum ilde teknik servis olmayabilirdi. .

Duygu 42 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön