25 Ağustos 2016

Teknosa Hasar Kayıtlı Ürünü Sıfır Diye Satıyor!

Teknosa'dan aldığım LG marka bulaşık makinesinin kurulu için gelen yetkili makinenin muhtemelen düşürülmüş olduğunu ve ağır hasarlı olduğunu söyleyerek bir form doldurdu. Makinenin önü ve yani ezik, üst kapak oynuyor, herhalde düşürülmüş ama satmaktan da geri durmamışlar. Ancak seri numarası ile LG'nin sistemine girildiğinde zaten bu makinenin daha önceden hasar kaydının yapıldığını, Teknosa'nın bile bile hasarlı ürünü sıfır ürünmüş gibi satmış olduğunu söylediler.


Şu an elbette değiştirecek ama ellerinde yok artık LG. Bana para iadesi yapmak istiyorlar. Oysa ki müşteri hakları gereği bana ya aynı ürünü ya da üst modelini sağlamak durumundalar. Para verdiğimiz, paramızla mağdur olduğumuz yetmiyormuş gibi bir de yetkili servis, teknik destek, vb. uğraşıyoruz.

Başak 69 Okunma

Cevaplar

  • Başak'ın Teşekkür Mesajı03 Eylül 2016

    Teknosa yaptığı hatayı fazlasıyla telafi etti. Süreç boyunca büyük bir sabır ve sakinlikle sorunumla yakınen ilgilenen Handan Hanım memnuniyetimin en büyük kaynağıdır. Çünkü gerçekten tavrı ve tarzı hem problem çözme anlamında hem de benim sıkıntılı halimde moral verirken çok profesyoneldi.

  • Teknosa Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön