31 Ekim 2016 #6814486

Teknosa Hakem Heyeti Kararıyla İade!

Teknosa'dan aldığım telefonumun sürekli arızalanmasından dolayı Tüketici Hakem Heyetine müracaat ettim, 22.09.2016 tarihinde hakem heyeti kararıyla iade karara bağlandı. İtiraz için gerekli yasal süreyi bekledim ve Teknosa Mersin Forum AVM Şubesine gittim durumu dile getirdim, bana, bize mail gelmeyene kadar iade alamayız dediler. Müşteri hizmetleri ile görüştüm kararı mail istediler, attım ve en son dün görüştüm, isterseniz yasal haklarınızı kullanın, biz firmadan haber bekliyoruz, şu anlık bir gelişme yok dedi, ilgili temsilci arkadaş.


Ben kararı mail attığım zaman açıklama da icra ve haciz yoluna başvurup ekstra firmanızı zarara uğratmak istemiyorum diyede belirtmiştim. Ben de yasal haklarımı biliyorum ama ekstra olarak firmayı zarara uğratmak istememiştim ama gördüğüm ve aldığım cevap gereği anladım ki yanılmışım. Şimdi pazartesi günü ilk yapacağım iş icra takibi başlatmak olacak.

Recep 384 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön