31 Ekim 2016 #6825369

Teknosa Güvensiz Sistemleri ve Hemen Teslim Sıkıntısı

29.11.2016 18:25 de müşteri hizmetleri üzerinden telefon ile satış departmanlarına bağlanarak ürün satın aldım, hemen teslim sisteminin maksimum 2 saat içerisinde ilgili mağazanın ekranına onay göndereceğini ve ürünümü alabileceğimi söylediler, fakat bir çok şikayet bırakmama ve 2 gün geçmesine rağmen sisteme düşmedi, öncelikle ürün hemen teslim ürünüydü, mağaza ile görüştüm stoklarında kapalı kutu vardı, mağaza ile görüştüğümde, onay ekranına düşmediği için ürünü veremediğini söyledi, güvensiz sistemlerine gelirsek, bugün 31.10.2016 öğlen saatlerinde sipariş verdiğim bilgisayarda ip ve DNS çakışması varmış güvenli değilmiş denilerek iptal edilmiş, sanırım burada kendi işlem yaptıkları sistemin güvenli olmadığını söylüyorlar çünkü kendi temsilcilerinin kullandıkları sistem üzerinden aldım ürünü, yardımcı olmuyorlar, geri dönüş yapmıyorlar.

Önder 243 Okunma

Cevaplar

 • Önder31 Ekim 2016

  10 tane şikayet kaydı açtırdım hepsi şu an sizin yaptığınız gibi değerlendirilmek üzere acil adı altında ilgili birime aktarıldı, ama sonuç yok, şikayetimi bıraktığım departmanda nasıl bir departmansa arkadan sacımı çekme, kafama vurursan seni geberteceğim gibi sesler duyuyorsunuz.

 • Teknosa Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön