10 Ekim 2016

Teknosa Gerekçesiz Sipariş İptali

Perşembe günü hediye telefon almak maksadı ile Teknosa'nın internet sitesinden bir sipariş verdim. Ödemeyi havale olarak yapmak istedim. Yine aynı gece sırf telefonu bir an önce alayım diye faizdeki paramı bozdum ve o gece EFT yaptım. EFT sabah 9 gibi gerçekleşti. Fakat öğlen bana havalenin yapılmadığı ve siparişin iptal edileceğine dair bir mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım. Dekontu e-mail atmamı istediler bende dekontu yolladım.


Daha sonra dekontu yolladığımı bildirmek için tekrar aradım. Üstlerine gerekli bilgiyi vereceklerini söylediler. Ertesi gün cumartesi tekrar ödeme yapılmadığına dair e-mail aldım. Banka hesabımı kontrol ettiğimde paranın bana geri iade edildiğini gördüm. Herhangi bir açıklama yapmadan parayı iade ettiler ve haliyle telefonu göndermediler. Hem faizden dolayı bir kaybım hem de EFT ve müşteri hizmetleriyle olan konuşmalardan dolayı mali bir kayıp yaşadım.

Özgür 214 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön