01 Kasım 2016 #6828600

Teknosa Geçersiz Kodlu Digiturk Paket Satışı!

23.10.2016 tarihinde Teknosa'dan satın almış olduğum "Digiturk 12 aylık giriş +hd + film, dİZİ veya şampiyonlar paketi" nin kurulum işlemleri içerisinden çıkan geçersiz şifre yüzünden halen yapılamamıştır. Paket içeriğinde yer alan ve parasını ödemiş olduğum hafta sonu maçlarını bu sebepten izleyemedim. Halen daha Teknosa'dan konu ile ilgili geri dönüş beklemekteyim. Durumumun aciliyetini defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen bir geri dönüş alamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini acil olarak talep ediyorum.

Ufuk 368 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk12 Kasım 2016

  Sorun hakkında bir geri dönüş alamadığım için Tüketici mahkemesine başvuruda bulundum. Sanırım bu site de yaptırım gücünü kaybetti firmalar karşısında.

 • Ufuk03 Kasım 2016

  2 gün daha geçti halen daha Teknosa bir geri dönüş yapmadı. Ürün iadesi için bile onların geri dönüşlerini beklemek zorundaymışım. Kendileri geri dönüş yapmadığı için iade bile yapamıyoruz. Sizin gibi firmalardan alışveriş yapıp da hak aramak zorunda kalanlara Allah kolaylık versin.

 • Ufuk01 Kasım 2016

  1 gün daha geçti ve halen mağdurum. Herhangi bir geri dönüş kesinlikle olmadı...

 • Teknosa Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön