13 Eylül 2013 #2009407

Teknosa Geç Teslimat!

6 Eylülde Tepeüstü D& R Teknosa'dan 2 adet 3D TV aldım. En geç 9'una teslim ederiz dedikleri televizyonları anca 11 Eylül'de teslim ettiler. Çok sorun etmedim. Aynı gün kurulum için ekip geldi. TV kuruldu. Kumadayı aldık fakat kumandanın içinde piller vardı aynı zamanda dışarıda hiç açılmamış piller vardı. Kumanda çalışmıyor.


20 iş günü içerisinde yeni kumanda göndereceklerini söylediler. Şimdi şu olay şöyle oluyor kişisel görüşüm; kumandayı Teknosa alıp bariz şekilde teşhir bir kumandayla değiştirip bana gönderdiler. Bari içindeki pilleri çıkarsaydınız. Üstelik kumandanın içinde bulunduğu poşet açıktı. Kumanda bariz bozuk. 20 gün kumanda bekle ayıp 1 günde göndermeleri lazım. Nerdeee?

Eda 53 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön