27 Mart 2013

Teknosa Garantiye Verdiğim Ürün 23 Gün Sonra Elime Ulaştı!

14.02.2013 tarihinde aldığım Sandisk Cruzer Edge 16GB usb belleği uydu alıcıma bağladığımda cihazın tanınmadığını farkettim. Farklı modellerde ve formatlarda usb bellekler hatta aynı ürünün 32GBlık modeli uydu alıcım tarafından sorunsuz bir şekilde algılandı. Ürünü bilgisayara bağladığımda ürün hakkında hiçbir bilginin ( marka, model, id vb.) bilgisayar tarafından tanınamadığını farkettim.


Ürünü 03.03.2013 tarihinde teknosa aracılığı ile garantiye gönderdim ve ürün 17. iş gününde elime ulaştı ancak tekrar denediğimde aynı sorunun devam ettiğini gördüm. Ürün raporunda sorun tespit edilmediği ayrıca 30.01.2013 te garantinin bittiği yazmakta. Çok garip ki ürün alım fatura tarihi 14.02.2013.

Berkay 111 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön