15 Şubat 2016

Teknosa Garantiye Gönderdiğim Ürün Eksik Geldi

HP marka mouse'um bozulduğu için aldığım yere, yani Teknosa'ya götürdüm garantiye göndermeleri için. Garantiye gönderdiler mouse ve alıcısıyla birlikte. Telefonuma mesaj geldi Teknosa'dan 26 Ocak 2016'da ürününüzü teslim alabilirsiniz işlemleri bitti diye. Almaya gittim Teknosa mağazasına. Oradaki görevli bayan mouse alıcısını göndermemiş firma e-posta yolladım firmaya getirirler, size haber veririm dedi. Ben de tamam dedim. Gerekli yerlere imzamı atıp mouse'mi aldım. Daha sonra o bayan işten çıkmış. Bugün şubatın 13'ü ve hala bir gelişme yok. Sizle ilgileneceğiz yarın sabah arayacağız dedi Teknosa'da çalışanlar, 2 gün geçti aramadılar. Adana Kenan Evren şubesi Teknosa mağazası çalışanları dalga geçer gibi başlarından atıyorlar. Ey Teknosa! Biliyorum bu şikayeti buraya yazsam da yine para kazanmaya devam edeceksin, yazmasam da. Seni zerre etkilemez biliyorum. Ama bu işte yalan var arkadaş.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Şubat 2016

    Mouse alıcısını yetkili servisten almak 1 ay surer mi? Ben anlamıyorum. Mail atarsın, gerekirse ararsın. Karşı taraf der ki bulduk alıcıyı ya da bulamadık. Kaybetmişse o malın yenisini verir. 20 iş gününde bir arıza tamamlanmazsa ya da işi bitmezse yenisi verilir müşteriye. Bu ne iş bilmezlik Teknosa. Hakkımı savunsanıza!

  • Teknosa Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön