25 Şubat 2013

Teknosa Garantiden Gelen Sorunlu Ürün!

Laptobu şarja taktığımda genellikle sağ üst köşeden içinden cızırtı geliyordu. Şarjdan çıkardığımda devam ediyor. Teknosa cevahir şubesine gittim yetkiliye sorunu ayrıntılı bir şekilde anlattım ama servisten aldığım belgede arıza açıklaması olarak -belirtilmemiş-yazıyor yapılan tamir açıklamasında cızırtıya dair bir onarım yok.


Cihazda ezik var teslim ettiğimde böyle bir ezik yoktu. Madem yapılmayacak bir sorun o zaman değiştirilsin ayrıca bu ezik tamamen teknosanın suçudur. Bu eziği sorun yapmayacaktım ama teslim alırken ufacık çiziğin bile notunu alan bir kurumun teslim edilen bir cihazda oluşturduğu ezikten hesap sormak en doğal hakkım!

Hümeyra 38 Okunma

Cevaplar

  • Hümeyra25 Şubat 2013

    tekrar dönüş yapılmasını rica ediyorum!!! bir kere arayarak kaliteli hizmet verilmiş olmuyor!

  • Teknosa Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön