01 Nisan 2013 #1716711

Teknosa Garantiden Dönen Ürün!

Tüketici hakları heyetinden ürünümün değişimi için mahkeme kararıyla teknosa şirinyere gittim ancak ürünümü değiştirmediler. bunun için herhangi bir belgede göstermediler. toshıba merkezle görüştüğümde teknosayla anlaşamadıklarını bilgisini verdiler. (A. hanım)


Teknosa ile toshıba anlaşamıyor mağdur olan benim 4 aydır bilgisayarım arızalı. teknosadan bundan sonra alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki herkese ve sosyal medyadada teknosadan alışveriş yapmamalarını isteyeceğim çünkü teknosa da müşteri memnuniyeti ve hizmeti son derece düşük seviyede.

Savaş 64 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön