10 Nisan 2013 #1734412

Teknosa Garantide Telefonumu Bozup Geri Gönderdiler!

HTC desire hd cihazımı yazılımsal sorunlarından dolayı garantiye yolladım, sorunu halletmemekle kalmadılar üstüne telefonun titreşimi çalışmaması ve hafıza kartı okumamasını, eklemişler.

Bekir 38 Okunma

Cevaplar

  • Bekir20 Nisan 2013

    sizin garantiniz bana aynen şunu yazdı, "herhangi bir teknik arıza görülmemiştir." ben sorunsuz telefonu neden garantiye göndereyim e sayın teknosa.

  • Teknosa Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön