19 Mart 2013 #1695049

Teknosa Garanti Süresi Tam 2 Yıl Değil!

16.03.2011de teknosa internet mağazasından kardeşime hediye olarak cep telefonu aldım. cep telefonunda oluşan arıza nedeniyle 15.03.2013 tarihinde tamirata gönderdik. daha sonra yetkili servisten bize döndüklerinde telefonun kendilerine 17 mart tarihinde ulaştığını ve garanti süresinin dolmuş olduğu söylendi.


Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ürünün garanti süresinin fatura kesimiyle başladığını ve tamir için 2 gün önce göndermem gerektiğini söylediler.yani diyelim telefonunuz garanti süresinden 1,5 gün önce bozuldu garanti kapsamına girmiyormuş zaten faturayı kesiyorlar 3 gün sonra elimize ulaşıyor. yani garanti süresi öyle tam 2 yıl değil anlayacağınız.

Mehmet 91 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön