21 Mart 2016

Teknosa Garanti Kapsamında Onarım

Bartın Teknosa dan satın almış olduğum Sony-Xperia Z3 marka cep telefonunun sesinin çıkmaması ve kendiliğinden titremesi ve sistemsel bir problem olması sebebi ile garanti süresi dolmadan onarılması veya değiştirilmesi için yaklaşık bir hafta önce almış olduğum Bartın Teknosa mağazasına götürdüm ve teslim ettim.

Telefonun onarımdan döndüğünü belirten mesaj almam üzerine, bugün 20.03.2016 itibariyle aynı mağazaya giderek aldım. Telefonun camının değiştirildiğini ve güncel işletim sisteminin yüklendiğini öğrendim.

Ancak telefonu ilk satın aldığımda yine aynı mağazada üzerine taktırmış olduğum 50 TL'değerindeki ekran koruyucu yoktu. Onarım belgesi vs hazırlandığında ekran koruyucusunun olduğunu da belirtmemize rağmen, telefon ekranının değiştirilmesi sebebi ile ekran koruyucu çıkartılan ekranda kalmış. Peki benim zararımı kim tazmin edecek?

Faruk 762 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi21 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön