22 Şubat 2013

Teknosa Garanti Kapsamı!

Teknosa'dan almış olduğum Toshiba marka notebookumun pilinin değiştirilmesi için notbooku mu Teknosa'ya verdim. Garanti kağıdının üzerinde garanti süresi boyunca ürünün bütün parçalarının garanti kapsamında olduğu yazıyordu.


Fakat daha sonra müşteri temsilcisi beni arayarak pil garanti süresinin 1 yıl olduğu ve pil ömrünün azalmasının garanti kapsamında olmadığını söyledi. Böylesine büyük iki kurumun garanti kağıdına insanları söz oyunlarıyla yanıltarak pazar payını yükseltmesi durumunu kınıyor ve pilin bir an önce ücretsiz bir şekilde değiştirilmesini talep ederim.

Hakan 2.325 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Şubat 2013

    Garantiye verdiğim ürünü takip numarasıyla takip edemiyorum. Yaklaşık 10 gündür hem telefonla hem de mağaza aracılığıyla bir sonuç alamıyorum. Kısa süreli bu işlemi uzatarak beni yordunuz. Sahibi olduğum ve üyesi olduğum bütün internet siteleri ve kuruluşlarda ASLA TEKNOSA'DAN herhangi bir şey almamaları konusunda tanıdıklarımı ve takipçilerimi uyaracağım. Hatta sorunumu hukuka taşımayı düşünüyorum. Bu yaptıklarınızın hiç bir şekilde telafisi olamaz. Sinirlerimi bozup zamanımı çaldınız. YAZIKLAR OLSUN.

  • Teknosa Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön