29 Haziran 2017 #8723526

Teknosa Forum İstanbul Mağazası Garantisi Devam Eden Ürünü Garantiye Yollamıyor

Forum İstanbul Teknosa mağazasına hem tekno garantisi hem de uzatılmış Toshiba garantisi [Teknosa 5 yıl garanti kampanyası 2014] devam etmekte olan diz üstü bilgisayarımı bıraktım. Teknogaranti kapsamında sigorta firmasına gitti ve oradan arayıp programsal bir arıza sigorta kapsamına girmiyor garantisi devam ediyorsa Toshiba'ya Teknosa mağazasından yollayabileceğim söylendi. Mağazayı 2 gün arayıp ulaşamayınca gittim ve ürün kargoda gelince arayacağız garantisi varsa buradan yollanır aracı oluyoruz dendi. Ürün geldiğinde tekrar gittim ve garantisi bitmiş gönderilemez denince Toshiba'yı aradığımı 2019' a kadar garantisinin Teknosa kapsamında uzatıldığının onayını aldığımı söyledim gelen maili gösterdim. Yetkili biriyle zorla görüştüm. Yetkili haklı olduğumu yollayacaklarını söyledi, işlemlere başladılar ama bilgisayar hata verdiğinden işlem yapamadıklarını söyledi. Cihazı almadım.

Kubilay 1.015 Okunma

Cevaplar

 • Kubilay30 Haziran 2017

  Saygısız davranışlarda bulunan personeliniz ve müşteri memnuniyetini umursamayan işletmenizin hatasını anlayıp telafi etmesini umuyorum.

 • Teknosa Temsilcisi30 Haziran 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön