Teknosa Fiyat Etiketi Oyunu

Süleyman Süleyman25 Ekim 2020 19:43

25/10/2020'de saat 16:50 'de Tokat/Merkez Novada AVM mağazanızı gezerken ihtiyacım olan ve halihazırda başka marka modelden sipariş vermiş olduğum HD uydu alıcısının mağazanızda Premier 9881 modelinden 97 TL fiyat etiketli olanını buldum. Mevcut siparişimi (diğer marka 71,90) internet üzerinden iptal ettim ve kasaya gittim. Selçuk e isimli satış personeliniz yardımcı olmaya başladı. Ödeme alacakken bunun son ürün olduğunun bilgisini söyledi önemli değil dedim. Tam ödeme alacakken 134 TL gibi bir fiyat söyledi şaşırdım ve işlemi durdurduk. 

Kontrol için standa gittik ve 97 TL' yi o da gördü tekrar kasaya gittik tekrar barkod okuttu ve 134 e çıkmış yarın gelin indirim talep edelim dedi. Vaktim olmadığı için kabul etmedim. Fazla tutarın kendi cebinden çıkacağı gerekçesiyle alışverişten vazgeçmemi söyledi. Ben 71.90' lik siparişimi iptal ettiğim için almakta ısrar ettim. Tamam o zaman dediler, içeri götürdüler bir mail atılsın 97 TL'ye size verelim dediler. İçeriden geldiler postan 97 TL çekim yaptı. Normalde Teknosa'dan mal alırken ilk önce bilgisayara işliyor akabinde postan çekim yapıyorlar. Bir telefon numarası Bir isim soruluyor. Çekimi yaptı kutu içeriği tam mı bir kontrol edelim dedi. 

Gözü, kablosu eksik olmasın dedi. Şimdi sıkı durun içeri seyahat edip gelen kutunun içinden uydu alıcı gözü çıkmadı. Hayret.  Etrafındakilere seslendi yalan yanlış bu cihaza göz getirtebilir miyiz diye. Cevap tabi ki olumsuz. Hımm? Ne yapalım o zaman beyefendi dendi paşa paşa postan çekimi iptal ettiler. Bende arkama baka baka evimin yolunu tuttum. Siparişimi iptal ettirdiğimle kaldım. Şimdi sizden ne mi istiyorum? Hiçbir şey. Personelinizin insanı nasıl salak yerine koyduğunu içeri götürüp malzeme eksiltip kasada siparişi kendi isteğimle zoraki iptal ettirdiklerini herkese anlatacağım.  

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Teknosa Logo Teknosa 26 Ekim 2020 10:07

Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa Logo Teknosa 25 Ekim 2020 19:52

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa süre içinde sizinle irtibata geçeceğiz. Dilerseniz tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler