23 Mart 2013 #1703219

Teknosa Film Kulübü Üyeliği Verildi Film İzleyemiyorum!

Kayseri meysu teknosadan 15 gün önce philips marka televizyon aldım. bana 2 ay teknosa film kulübü üyeliği verildi. eve geldim işlemleri yaptım fakat tv de film izleyemiyorum. açtım teknosayla görüştüm beni istanbul merkeze yönlendirdiler.


Onlar philips e yönlendirdi. herneyse teknosanın [email protected]übüne durumu açıklayan mail attım ama aradan 15 gün geçmesine rağmen hala sorunum çözülmedi. bana bu ürün satılırken film indirip izleyebileceğim söylendi.yoksa başka bir ürün almak niyetinde idim acaba yanıltıldım mı?

Bülent 2.463 Okunma

Cevaplar

  • Bülent23 Şubat 2017

    Herkes kandırıyo sizin gibi

  • Teknosa Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön