12 Eylül 2013 #2007860

Teknosa Evde Gün Boyu Televizyon Bekledik!

08. 09. 2013 tarihinde Beylikdüzü Migros'taki Teknosa şubesinden Samsung marka bir LED tv satın aldım. 11. 09. 2013 çarşamba günü teslim edilecek ve kurulacak denildi. Gün boyu tüm programımızı iptal ederek evde televizyonumuzun gelmesini bekledik. Akşam 20:00 a kadar gelmeyince bir kalkıp gideyim bakayım gelmeyecek mi dedim. Aldığım cevap gece 22:00 ye kadar çalışıyoruz bugün mutlaka teslim edilecek denildi.


Hala çakıldık, evde bekliyoruz saat 23:00 neymiş efendim arkadaşlar TV getirecekler. En sinir olduğum durum. Ne zaman profesyonel olmayı öğrenecek bu Türk firmaları bilmiyorum. Gelemeyeceksen ara haber ver insanları meşgul etme bekletme yahu.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön