01 Nisan 2013

Teknosa Evde Farklı Ürün Çıktı!

25.03.2013 Tarihinde eşim ve bir arkadaşımla Kadıköy Nautilus Exxtra Mağazasına uğradım. Daha önce aldığımız 1terra baytlık hard disk arızalı çıktığında eşime telafi için iade çeki verilmişti (tüm fotoğraflarımız silindi-bunun telafisi yok) Bununla ilgili alışveriş yapmak istedim. Bir gün önce de buzdolabı almaya karar vermişken buzdolabından vazgeçtiğimi sadece elektrikli mini fırın almak istediğimi ilettim.


Teşhir edilen fırın normalde mağazada Luxell LX-3675 Usta Börekçi idi. Bununla ilgili anlaşmaya varılırken ve ödemesi yapılırken 90 tl arttığını başka bir şey alabileceğimizi söylediler. Eşim de PHILIPS tıraş makinesi aldı. Eve geldiğimde ürün LUXELL LX-3570 INOX Börekçi fırın çıktı.

Gülistan 274 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön