20 Kasım 2015
Yorum Yap
#4240143

Teknosa Elemanının Tavrı!

Dün Markantalya AVM'deki Teknosa mağaza yöneticisi o.. t.. isimli kişi standda duran telefonu görmek istemem üzerine telefonu gösteremeyeceğini, uzaktan bakarak karar vermem gerektiğini söyleyip bana senli benli konuştu, bunun üzerine kendisini uyardım ve bana istediğim gibi konuşurum diye karşılık verdi. Bunun üzerine kendisini şikayet edeceğimi söylediğimde, istediğin yere şikayet edebilirsin, bana kimse bir şey yapamaz şeklinde karşılık verdi, tartışma büyüdü ve orada bulunan herkes olaya şahit oldu ben sinirlenip mağazadan ayrılırken arkamdan 'hadi canım hadi'anca gidersin şeklinde bağırmalarına saygısızca devam etti. Teknosa'ya yakıştıramadım ciddiyet sıfır saygı diye bir şey yok!

Ali 70 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Kasım 2015

    Teknosa'dan aradılar gerekeni yaptık uyarıda bulunduklarını söylediler bunun üzerine tespitlerimize göre hala kişinin orada calıstıgını Teknosa'nın müşteriye ne kadar deger verdiğini son derece ciddiyetsiz olduğunu ve personelinin bana kimse bir şey yapamaz Teknosa kimmiş gibi konusmalarına rağmen bu firmanın en ufak bir şey yapamaması ifade edilemez. Bizde bu konuyu böyle bırakmayıp kendi üst mercihlerimiz ile çözmeye calısacagız.

  • Teknosa Temsilcisi20 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler