24 Temmuz 2013

Teknosa Ekranda Buğu Sorunu!

Samsung tabletimiz ilk aldığımız günden beri ekrandaki buğu sorunu için Teknosa'ya teslim edildi ve 1 ay sonra yenisi ile değiştirildi. Kısa bir süre sonra aynı şikayet ile Teknosa'ya tekrar telafi için teslim edildi ve 25 gün sonra bizim bilgimiz olmadığı halde (müşteri, parça bedelini karşılamadı.
herhangi bir işlem yapılmadı.) yazısı ile ürünü bize iade ettiler. Ürünü yine Teknosa'ya teslim ettik ve çözeceklerini söylediler.

Buraya kadar normal. Benim şikayetim; Tableti 11 yaşındaki kızıma almıştım, kızım bu tableti ortalama 60 gün gibi kullanamamış oldu ve tatilde de kullanamıyor ve daha ne zaman teslim alacağımız belli değil. Belki tableti yenileyeceksiniz fakat kızımın mağduriyeti ne olacak?

Yalçın 43 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön