16 Mayıs 2013 #1802022

Teknosa Doa Kapsamında Değişim Yapılmıyor!

Teknosadan 13/04/2013 tarihinde proo2000 masaüstü bilgisayar aldım. Cihaz satın alındığı tarihten itibaren 30 gün geçmeden harddisk bozuldu. 11/05/2013 tarihinde henüz 30 gün geçmeden cihazı teknosaya götürdüm ve cihazı doa (ayıplı mal) kapsamında değişimpara iadesi yapılması için pro2000 yetkili servisine gönderildi.


Yetkili servis cihazda donanımsal sorun olduğunu kabul etti ancak cihazın değişimini değil harddiskin değişimini yaptılar. Doa kapsamında TC yasal hakkım olan cihazın değişimini veya para iadesini talep ediyorum. Tüketici hakem heyetine gitmeden sorunun çözülmesini temenni ediyorum.

Cüneyt 2.604 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt17 Mayıs 2013

    Teknosa olarak şikayet vara bir şablon oluşturmuşsunuz devamlı copy paste aynı yazıyı yazıyorsunuz.Her müşteriye aynı bilgilendirme mi yapılıyor.Lütfen sizden açık olmanızı istiyorum gerekli bilgilendirme nedir yazın da bütün kullanıcılar görsün.Cüneyt Kafalı nın haklı olduğunu ancak cihazını değiştirmediğinizi.Beni tüketici mahkemelerine yönlendirdiğinizi.

  • Cüneyt17 Mayıs 2013

    Yapılan gerekli bilgilendirme:Evet cihazınızın yasal olarak değişim hakkı var ancak Pro2000 cihazı değiştirmiyor.Teknosa da satıcı firma olarak sattığı ürünün arkasında durmuyor.Bu mu müşteri memnuniyetine verilen önem.

  • Teknosa Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön