22 Mart 2018
Yorum Yap
#10260506

Teknosa Disney İade Süresi İle İlgili Bilgi Vermiyor!

4 Mart 2018 tarihinde İzmir Agora mağazasından aldığım elbise küçük geldiği için bir ya da iki yaş büyüğüyle değiştirmek istedim fakat ellerinde olmadığını söylediler. Bende izin günlerimde diğer AVM 'deki Teknosa'larda bulabilmek için zaman harcadım ve bulmayınca ürünün etiketi de üzerinde bir şekilde iade etmek için ürünü aldığım İzmir Agora mağazasına gittim.


14 günlük değişim süresi hakkımın dolduğunu söylediler ama ne faturamda ne mağazada hiçbir yerde böyle bir bilgilendirme yok. Müşteri hizmetlerini aradım ve onlarda hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Değişim süresi her yerde 1 ay olduğu için sizdeki prosedürle ilgili bilgilendirme olması gerekir. Sayın yetkili ya değiştirin ya da iade alın. Bilgilendirme olsaydı dikkate alırdık mağdur etmeyin.

Gülhan Gülhan 291 Okunma

Cevaplar

  • Gülhan23 Mart 2018

    Verdiğiniz cevap 14 günü geçtiği için çözüm sağlanamayacağı yönünde. 14 gün kuralını belirttiğiniz hiçbiryer yok ne mağazada bir görselde ne de fatura da yok. Daha kötü bir müşteri hizmetleri anlayışı olan marka yok.

  • Teknosa Temsilcisi22 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler