05 Eylül 2013 #1995169

Teknosa Değişim Yapmadılar!

4 gün önce Teknosa'nın internet mağazasından HP x4000 model fare satın aldım. Fakat profesyonel amaçlı kullandığımdan dolayı farenin tıklaması bana göre sert geldi ve bende başka bir fareyle değiştirmek istedim. Farenin tüm belgeleri, faturası olmasına rağmen değişim yapamadıklarını söylediler.


Sebepleri de basit bir ambalajının olmaması. Fareler özel kutularda satılmadığından dolayı açılırken ambalajının yırtılması. Normal ve ambalajı saklamak gereksiz gibi düşünerekten ambalajı atmış bulunmaktayım. Buna rağmen düzenli müşterinizin isteğini kırmadan değişimin yapılmasını rica ediyorum.

Resul 62 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön