06 Nisan 2013 #1728187

Teknosa Değişim İçin Gönderdiğim Ürün Geri Geldi!

Teknosa.com a güvendik, luxell börekçi fırın siparişi verdik. Ama nerden bilirdik bu kadar sıkıntı yaşayacağımızı. Hem kolide hem de sitede iç aydınlatma görünüyor. Ama ürün geldi ve iç aydınlatması yok. Geri gönderdik. Tabi o sırada sayısızca müşteri hizmetlerini arıyoruz ve hep aynı cevap " kaydınızı oluşturduk " .


2 hafta sonra ürün değişimi oldu yani bugün fırın tekrar geldi, şok olduk. bizim gönderdiğimiz ürün geri geldi sanki. Yine iç aydınlatması yok, ve hatta bu daha kötü çünkü çizikler içinde ürün, içindeki tepsinin kenarları aşınmış, alttaki alüminyum ortaya çıkmış, kolisi de zaten en az 20 kere açılmış kapanmış gibi yıpranmış vaziyette. Şikayetçiyiz, memnun değiliz.

Emre 99 Okunma

Cevaplar

  • Emre09 Nisan 2013

    Bana 08/04/2013 tarihi itibarı ile ulaşıldı. Fakat şuanda hala çözüm sunulmuş değil.

  • Teknosa Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön