18 Şubat 2013

Teknosa Değişim Gerçekleşmedi!

Navigasyonumda meydana gelen arıza sebebi ile 02/02/2013 tarihinde Karabük mağazasına başvuruda bulundum ürünün hafta içi geleceği konusunda bilgi verildi. Hafta boyunca arayan olmayınca 09/02/2013 tarihinde tekrar aradım ve yine aynı şekilde Ürünün pazartesi geleceğini söylediler. 16/02/2013 de mağazaya bilgi almak için tekrar gittiğimde yine aynı şekilde Pazartesi geleceğini söylediler.


Kaç pazartesi geçmesine rağmen ilgili kişinin işini takip etmemesi mağduriyetime sebep olmuştur. Üstelik ilgili B.G. Ankaradan Ankamall mağazasından şimdi istiyorum demesi işi ile ilgisinin çok zayıf olduğunu hissettirdi.

İdris 27 Okunma

Cevaplar

  • İdris01 Mart 2013

    Şikayetimi bildirdikten sonra çözüme ulaştı fakat burda verilen çözüm cevabı çok enteresan geldi.Müşterimize verilen telefondan ulaşılamadı denmiş,hayret verici bir durum bunun bu şekilde açıklanması beni üzdü.Personelimiz aramamış demiyor personel uyarıldı demiyorda müşterimize ulaşılamada denmesi çok komik,Benim telefonum 24 saat açık işim gereği ise kesinlikle kapamam ve kesinlike telefonuma cevap veririm.

  • Teknosa Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön