29 Nisan 2013 #1769990

Teknosa Çözümsüzlük!

Teknosa Mağazası'ndan yaklaşık 20 gün önce 32" SEG marka televizyon aldım. Belirtilen günde teslim edilmedi. Bayii ile irtibata geçtikten 5 gün sonra teslim oldu. Alırken bize kesinlikle açmamamızı, servisin gelip açacağını ve kuracağını söylediler. Ürünümüz geldikten sonra ben en az 2 defa teknosa ile irtibata geçtim sıkıntımı aktardım ( her aradıklarında görüşmelerimiz kayıt altına alındı) her görüşmede hak verildi ilgilenip dönülecek denildi fakat netice yok. Teknosanın hiç bir güvenilirliği kalmamıştır.

Ömer 36 Okunma

Cevaplar

  • Ömer03 Mayıs 2013

    Telefonum 24 saat açık durumdadır. Siteye yaptığım şikayetten sonra beni arayan olmamıştır. Verdiğim numaradan daha önce 2 defa arandığımı belirtmiştim. Kaydım olduğu için ben bile arasam sistemden ismimi görüp ben söylemeden ismimle hitap edebilmektedirler. Konu ile ilgili olarak ben parasını ödeyerek vestel servisine işlemi yaptırdım. Teknosa yukarıdaki açıklamasında samimi ise maddi zararımı karşılamalarını bekliyorum. İşlemi yapan servisi ve telefonunun kiminle görüştüğümü tüm bilgileri bana ulaşmaları durumun da kendilerine verebilirim. Fakat arayacaklarını ve zararımı telafi edeceklerini hiç sanmıyorum. Teşekkürler.

  • Teknosa Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön