19 Şubat 2013

Teknosa Cihaz Kontrol Bile Edilmemiş!

Teknosa İzmir Hatay mağazasında 1.5 yıl önce aldığım hp dizüstü bilgisayarım arıza yaptı 3 hafta önce aldığımız mağazaya götürüp servise gönderdik. 3 hafta sonunda bilgisayar geldi ve açılmıyor. servis kağıdı yok. Bunun üzerine Müşteri hizmetlerini arayıp konu ile ilgili görüştüm.

Müşteri hizmetleri bana önce mağaza ile görüşün tekrar servise giderse yeniden 20 iş günü yasal süre olacağını bu süre içinde beklemem gerektiğini söyledi. Mağaza kontrol bile etmeden yapılmamış cihazı bize teslim ediyor.Müşteri hizmetleri de ısrarla yapılmadan gelse bile yasal olarak 20 iş günü beklemem gerektiğini bununla ilgili mail bile atabileceklerini söyledi. Müşteri hizmetleri kesinlikle çözüm bulmaya çalışmadı.

Hümeyra 67 Okunma

Cevaplar

  • Hümeyra27 Şubat 2013

    1. 5 yıl önce Teknosa dan aldığım hp marka diz üstü bilgisayarım arızalanınca aldığım şube aracılığı ile servise gönderildi . 3 hafta serviste kalan cihaz bize yapıldı diye 18. 02. 2013 te servis raporu olmadan iade edildi . Ancak cihaz hala çalışmıyordu. Mağazayı aradım servis raporunu sordum cihazın çalışmadığını söyledim. Bu arada siteniz sayesinde müşteri hizmetleri bana dönüş yaptı. 19. 02. 2013 tarihinde tekrar servise gitti bu kez bizden bir parçası kırılmış denerek garanti süresinde olduğu halde ücret talep edilmektedir . Ben hala bir önceki servis raporunu alamadım . Mağaza sorumlusu bir haftadır bana henüz dönüş yapmadı.

  • Hümeyra19 Şubat 2013

    Şikayet mesajım üzerine telefonla arandım müsait olmadığım için açamadım.Ben tekrar aradım ancak beni aramalaı ile ilgili bir not olmadığı söylendi.

  • Teknosa Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön