16 Ekim 2015

Teknosa Cevapsız Müşteri Hizmetleri Hakkında!

Son derece ilgisiz müşteri ilişkileri ile ilgili bir sürü problemim var. Tam 54 saattir her dakika meşgul olan bir hizmet numarası var 444 5599. Bu güne kadar sitedeki iletişim formundan gönderdiğim hiçbir şikayet ya da öneriye cevap alamadım. İletişim sayfasındaki (0216) 468 36 36 numaralı telefondan ulaşabildiğim, müşteri hizmetleri de ayrı bir olay. Neredeyse söylediğim hiçbir şeye tam olarak cevap alamadım. 54 saattir bekliyorum. Ve neden beklediğimi de bilmiyorum. Mesela adres girişinde Ataşehir diye bir ilçe yok. 2008 yılında ilçe olmuş bir yer Teknosa gibi bir teknoloji sitesinde yok. Tam 2 yıl önce yine aynı yollardan bildiğimin ve cevap alamadığım bir konu da bu.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Ekim 2015

    Üç gün daha geçti ve sanırım hala bana ulaşamadılar. Zaten tek istediğim herhangi bir sonuç. Olumlu olması bile gerekmiyor. Evet ya da hayır diyecekleri bir sorun için 6 gün. Bir de sosyal medyayı denemem gerekecek.

  • Teknosa Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön