09 Nisan 2013 #1733155

Teknosa Cepkask Telefonumu Tamir Yapmadan Gönderdi!

Telefonumuzu kasko yaptırıyoruz tamir yapmadan gönderiyorlar. 5 gün içersinde göndermediğim için onarım talebim red edilmiş telefonum dış çerçeve sorunu vardı sadece çalışmasında herhangi bi sorun yok. Keşke bilgilendirme yazısına yapmak istemiyoruz yazsalardı. Bu arada cep kask paketini teknosadan almıştım yeni çıkan kanunlara göre sattığı ürünün sorumluluğu satıcı firmaya ait olduğunu bildiririm.


Cepkask tüketeci koruma derneğine şikayet edeceğim. Buradan da anlaşıldığı gibi cep kask yokmuş. Teknosa nasıl bir şirket ki sattığı ürünün arkasında durmuyor satarken gerekli bilgilendirme yapılmıyor tüm herşeyi kapsıyor deniyor. Teknosayı kınıyorum.

Umut 51 Okunma

Cevaplar

  • Umut10 Nisan 2013

    beni aradınız ama hiç talebim karşılanmadı ne cepkask tan bir mail geldi nede teknoasist tarafından doğru düzgün bi açıklama geldi bilgilendirme yaptılar evet ancak ne gereksiz bi konuşmaydı anlatamam beni dinledi dinledi sonra kendine göre kuralları var şirketlerin dediler güzel kardeşim kuralları varsa sende müşteri memnuniyetimiz var demiyeceksin ozaman müşterinin arkasında duramıyorsan spot ürün satan yerlerden ne farkın kalır, bu durum TEKNOSA ya o sa hiç yakışmıyor sabancı holdingin büyüklüğüne nede rahmetli SAKIP SABANCININ mirasına yakışan bir durum değil ne yazık ki .

  • Teknosa Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön