27 Mart 2013 #1709658

Teknosa Büyüksün TeknoSa

2012'nin Aralık ayınında 1.700 TL verip Samsung Galxy S3 aldım. 22.03.13 te tuhaf bi arıza; cihaz şarjdayken anlık gerilim yükselmesi oluyor ve şarj cihazı, şarj soketi ve anakart yanıyor. Hani seni bağlayan bir durum yok ya gidiyorsun Teknosa'ya yüzüne bile bakmayan bir personel şöyle diyor; abi hemen yan tarafta Samsung teknik servisi var oraya götür.


Gidip oraya göstereceksin ama bakıyorlar ve garanti kapsamına girmediğini ve kullanıcı hatası olduğunu söylüyorlar ve 700 TL gibi fahiş bir rakam telafuz ediyorlar. Şimdi burada kim hatalı, cihazı sanayi elektriğine bağlamış muamelesi ben mi, müşterinin yüzüne bakmayan teknosa mı, yoksa fiyat çıkaran teknik servis mi?

Aydın 184 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön