04 Mayıs 2013

Teknosa Bozulan Sigortalı LG Marka Cep Telefonumu Değiştirmiyor!

İskenderun Primemall Teknosa mağazasından 24.03.2013 tarihinde, 1.304 TL'ye Tekno Garanti parası da ödeyerek LG P895 Marka cep telefonu aldım. Aradan 1 hafta bile geçmeden cep telefonu, çalışırken elimde ısındı ve ekranı gitti. Bir daha da açılmadı. Ürüne sigorta yaptırırken bir sorun olursa getirin değiştiririz demişlerdi.


Onun için artık 200 TL fazla ödeyerek sigorta yaptırdım telefona. Şimdi telefonsuz kaldım. Bana servise göndereceğiz bekliceğiz diyorlar şimdi de..Ben niye sigorta yaptırdım o zaman ekstra para ödeyerek. Zaten garantisi vardı telefonun. Ben bu süreçte çok mağdur olacağım. Fatura seri no: I, numara: 409395.

Mehmet 95 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Teknosa müşteri hizmetlerinden arandım. ve sadece yardım olarak teknik servisi arayıp durumu bildireceklerini söylediler. Ben bunun için mi fazla para verdim..Paramla bu kadar mağdur olduğumu hatırlamıyorum. neden müşteriyi yanlış yönlendirip parasını alıyorsunuz ve sonra da yardımcı olmuyorsunuz. Ben daha önce Bimeksten Samsung Note 1 aldım ve şarj problemi olduğu için 1 gün sonra geri götürdüm ve sıfırı ile değiştirdiler aynı anda..Bu nasıl Teknosa yardım ve çözüm...Bir daha asla Teknosadan almıcam ve herkese de ileteceğim bu durumu.

  • Mehmet06 Mayıs 2013

    Firmanızı 06.05.2013 tarihinde saat 18:10 dolaylarında aradım ama yardımcı olamadılar. Geri dönüşün sağlanacağı söylendi tarafıma. Bilginize.

  • Teknosa Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön