02 Nisan 2013

Teknosa Bozuk Olduğunu Bile Bile Satıyorlar!

Manisa Mağazasından yazıcı ve yazıcı kablosu aldım. Eve geldim ve yazıcıyı kurdum yazıcı
normal bir şekilde çalıştı. Ertesi gün yazıcıyı çalıştıramadım. Bilgisayarda usb bağlantı hatası diye bir ileti belirdi. Bende Mağazaya yazıcı ve bağlantı kablosuyla gittim. Oradaki görevli benim getirdiğim kabloyu taktı ve çalışmadığını gördü. Ve kendisi servise ait başka bir kablo taktı yazıcı çalıştı.


Sonra benim aldığım kablodan bir kaç tane daha denedi hiçbiri çalışmadı.Ben kabloyu iade etmek istediğimi söyledim fakat görevli bana faturayı şirket adına kestirdiğimi iade yapmak istersem yazıcı indirimdeyken aldığım için iade işlemini ancak 50 TL verirsem yapabileceğini söyledi. Bu durumdan dolayı mağdurum.

İbrahim 38 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön