23 Mayıs 2013

Teknosa Blackberry 2. Kez Arızalandı!

Ürünü alalı 1,5 sene kadar oldu bu ürünün ikinci defa arızalanışı. Ancak problem cihazın arızasından öte Teknosa'nın teknik servis süreci ve sonrasında takındığı tutumdur. Arıza sonrası cihazımı teknik servise gönderdim faturası ile birlikte ürün garanti kapsamı içindeydi hala çünkü.


Sonrasında teknik servis 220 TL'lik fatura çıkarmış ve benimle telefonda irtibata geçmemesine rağmen geçmiş gibi gösterip ürünü mağazaya göndermiş. Tüm bu süreç 10 gün içerisinde tamamlanmış ancak 21.iş gününe kadar benim müşteri olarak hiçbirşeyden haberim olmadı. Cihazımı almaya gittiğimde tamir olmadığını gördüm ve 220 TL'lik faturanın sebebini doğal olarak öğrenmek istedim. Garanti kapsamı dışında dendi.

Dilan 208 Okunma

Cevaplar

  • Dilan28 Haziran 2013

    Kesinlikle artık mecbur kalmadıkça tercih etmek istemediğim bir firma.

  • Teknosa Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön