10 Temmuz 2013

Teknosa Aynı Sorun Devam Ediyor!

29. 05. 2013 tarihinden Balıkesir Yaya' da alışveriş merkezinde bulunan Teknosa mağazasından HTC desıre 8v black çift hatlı bir telefonun+ garanti masraflarını peşin ödeyerek aldım. Daha sadece tek hattımı kullanmaya başlamışken arayan kişilerin bana ulaşamadıkları bilgisi mesajla cep telefonuma gelmeye başladı.

Hemen mağazaya gidip sorunu anlattım. Oradaki yetki telefona format atıp denememi söyledi. Ertesi gün tekrar aynı sorunla karşılaşınca 11. 06. 2013 tarihinde telefonumu servise gönderildi. 29. 07. 2013 tarihinde cihaz onarım yapıldı alabilirsiniz bilgisi verildi. Cihazımı aldım ve sorun aynı dünden beridir devam ediyor. Yetkili ve muhatap bir kişi bulamıyorum.

Semih 40 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön