Teknosa Aynı Gün Teslimat Yalanı

Harun Harun1 hafta önce

Günümüzün üzücü salgını yüzünden evde çalışmak için Teknosa firmasından güvenilir olduğunu ve sitenin en üst kısmında (header) bölümünde fotoğrafını da paylaştığım aynı gün teslimat özelliği sebebiyle 24.03.2020 tarihinde 8.700 TL. Tutarında laptop aldım. Siparişi oluştururken adrese teslimat şeklinde ifade edilmiş ve kargo ile ilgili hiçbir ibare yoktu.25.03.2020 tarihinde ilk aradığımda A*** isimli müşteri temsilcisiyle görüşmemde teslimat ile ilgili geri dönüş yapılacağı söylendi bir süre bekledikten sonra tekrar aradım Ö*** isimli müşteri temsilcisi ; ürününüz standard kargo şeklinde alınmış olduğunu söyledi. Temsilcinin kendi ifadesinde ki Standart kargo teslimatı ile sitede belirtilen, fotoğraf olarak da eklediğim ifade aynı değildir.

Günümüz şartlarından ötürü talep çok olduğu içindir ki temsilci laubali tavırlarla iptal edebilirsin gibi yaklaşımlarda bulundu ve kendisi de çok iyi biliyor ki kredi kartına o tutarın iadesi taksit taksit yapılacağı ve iptal talebinde bulunulduğunda ücretin 3 gün içerisinde iade edileceğini ve mağdur olmamak için kabulleneceğimizi bildiği için bu şekilde davranmıştır.Bu şekilde kelime oyunları ve yasal haklar üzerinden müşterilerini çıkmaza sokmaları yönünden ötürü şikayetçiyim. Tüketici Hakem Heyeti'ne gidildiğinde bunların önlemi alınmıştır ve birazdan Müşteri ile iletişime geçilmiştir yazısının altına imzalarını atacaklardır. Ürünümü mecbur bekleyeceğim.

Cevaplar

Teknosa Logo Teknosa 1 hafta önce

Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa Logo Teknosa 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa süre içinde sizinle irtibata geçeceğiz. Dilerseniz tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler