24 Ekim 2016

Teknosa Ayıplı Ürün İadesi Kabul Edilmiyor

Teknosa Lüleburgaz şubesinden Sunix marka USB şarj kablosu satın aldım, eve gittiğimde ürünün çalışmadığını fark ettim ertesi gün iade etmek istedim cihazın servise gideceği kullanıcı hatasının olup olmayacağına bakılıp, tarafıma öyle para iadesi olabileceği söylendi. Fakat servise gittiğinde ürünün tamir görülüp tarafıma verilmek istendiğini öğrendim kendilerine bu 10 günlük sürede şarj kablosu olmadan telefon kullanamayacağım için yeni bir ürün satın aldığımı ve de neden para verip tamir görmüş bir ürün satın almalıyım diye soruyorum. Ve de sizlere Teknosa'dan bir ürün alırken dikkatli olmanızı mazallah arızalı çıkması durumunda paranızı iade etmeyip tamir tadilat görmüş ürünü sıfır diye satın alırsınız.

Ahmet 225 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet27 Ekim 2016

  Knosadan arayıp bu surecin böyle isledigini söylediler ayrıca servise gönderilen ürün tekrar bozuk bir şekilde tarafıma iade edildi.

 • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön