22 Mart 2013 #1701295

Teknosa Arızayı Gideremedi!

Teknosa dan 2 Samsung marka telefon aldım bir tanesi 15 gün sonra kendiliğinden kapanmaya başladı çalıştığım için 1 ay sonra Teknosaya götürdüm servisten gelen cevap temassızlık var dendi ve yapıldı sorun tekrarladı tekrar götürdüm sim kartımın eski olduğunu değiştirmem gerektiğini söylediler yeni bir sim kart aldım tekrar kullandım ama sorun devam etti .


Teknosa yetkilileri ile baya tartıştım sıkıntımın neden giderilmediği ile ilgili bana kaymakamlıkta ki tüketici mahkemesine başvur dediler bende telefonu sizden aldım sizin ilgilenmeniz gerekir dedim Samsung ile de paylaştım değişiklik yok tam 4 sefer servise giden telefonum değişmedi gibi bırakın yapılmadı 5. yollayacağım .

Zeki 41 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön