18 Mart 2013 #1691503

Teknosa Arızalı Ürün İade Alınmıyor!

09. 03. 2013 tarihinde Trabzon Teknosa'dan Sony vaıo aldım. Bilgisayar beş altı dakika içinde çok fazla ısınıyor. Arada birde yanık kablo kokusu var. Ayrıca çok yavaş. Bugün Trabzon Teknosa'yı arayarak durumu izah ettim ve iade istedim. Fakat ürünün önce servise gideceğini ve bu sürecin en az yirmi gün süreceği onların vereceği rapor doğrultusunda ürün değişimi yapılabileceği söylendi. İade olmayacak yani. Hiç kullanmadığım bir ürün bozuk çıktı. Mağdurum, 20 gün bekleyemem yoğun bir çalışma temposundayım.

Arzu 92 Okunma

Cevaplar

 • Arzu12 Eylül 2013

  DÜZELTME : Yukarıdaki mesajımda hatalı bir cümle kullanmışım. YANLIŞ :Üretim hatalı olan bu ürünün bana geri gönderilmesini istemiyorum. DOĞRUSU : Üretim hatalı olan bu ürünün bana geri gönderilmemesini istemiyorum. olacaktır.

 • Arzu12 Eylül 2013

  Merhaba, daha önce buradan şikayette bulunduğum sony marka laptop'um 4420114 numaralı takip numarasıyla teknosaya teslim edilmiştir. Daha önce belirttiğim gibi bu ürün aldığımdan beri arızalıdır. Çok aşırı bir ısınma ve koku vardı. Yaklaşık üç ay boyunca hiç kullanmadım. Son bir kaç seferde ise ekran hiç açılmadı. Ekranda kararma, mavişme oldu. Sonra ise sigorta atar gibi bir bir ses çıktı. Üretim hatalı olan bu ürünün bana geri gönderilmesini istemiyorum. Oldukça yüksek bir ücretle bu laptopu aldım. Teknosa tarafından Paramın bana tamamen geri iade edilmesini istiyorum.

 • Arzu25 Mart 2013

  Özel bir firmada Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Çok yoğunum. Malum vergi haftası. Bilgisayarımdaki problemler artarak devam ediyor. Ekran kilitleniyor. Ne açılıyor ne de kapanıyor. Aldığım bilgisayar problemli olarak bana satıldı. Neden bozuk aldığım bir bilgisayarı en az yirmi gün serviste bekleyeyim. Akşamları çalışmam lazım. Dediğim gibi çok yoğunum :( Bilgisayarın en kısa zamanda aldığım fiyattan geri iadesini istiyorum. Böylece hemen yerine yeni bir bilgisayar alabilirim. Problemim karşısında anlayışınızı rica ediyor ve en kısa sürede sizden olumlu bir cevap bekliyorum. Teşekkürler...

 • Teknosa Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön