16 Ağustos 2017 #9169797

Teknosa Arızalı Telefon Satmıştır

19.07.2017 tarihinde Teknosa mağazasından aldığım Samsung J7 Prime cep telefonu ilk günden itibaren ekranında donma ve takılmalar mevcut. İnternetten araştırdığımda yazılımsal bir sorun olduğunu gördüm ve düzelir diye bekledim. En son yapılan güncellemeyle de sorun çözülmedi.
Sattığı ürünün arkasında durmayan Teknosa, arızalı telefon için servise yönlendirdi. Sizin yüzünüzden hem telefonsuz kalacağım hem de işi gücü bırakıp servisle mi uğraşacağım? O kadar para verip sorunlu telefon kullanmak, kullanırken sinirlenmek, bir de bu şekilde uğraşarak vaktimi harcamak istemiyorum. Eğer bu telefonu iade almazsanız yasal yollara başvuracağım bilginiz olsun. İnsanların ne şartlarda para kazandığını, ürün satın aldığını tekrardan gözden geçirin ve hafife almayın!

Mustafa 2.250 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa23 Ağustos 2017

  Henüz daha geri dönüş olmadı? Ürünü satarken milleti kandırıyorsunuz. Sattıktan sonra da alay ediyorsunuz. İşte sizin hizmet anlayışınız!

 • Mustafa17 Ağustos 2017

  Müşteri ilişkileri anlayışınız yazılanları ekrandan okumak mı? Dün şebnem isimli geri dönüş sağlayan personeliniz ilk önce benim yazdıklarımı bana okuyor hani böyle böyle yazmışsınız hayırdır der gibi, sonrada ekranından yazılı metinden konuşmaya başlıyor. Ben haklıyım ve mağdurum hala daha bana ukala tavırla üste çıkmaya çalışıyor. Ben yeni telefon almışım asgari ücret tutarında bu paranın nasıl kazanıldığını biliyor musunuz? Her yerde yazıyor telefon problemli o zaman neden satıyorsunuz kardeşim. Hadi ne sattığınızı bilmiyorsunuz o zaman sorun çıktığında müşteriyi mağdur etmeyeceksiniz. İşi gücü bırakıp servislemi uğraşayım sizlemi uğraşayım. Daha bir ay olmamış telefon arızalı git kimden aldıysan anlaştıysan o firmayla muhatap ol müşteriyi neden maşa gibi kullanıyorsunuz? Satarken şöyle iyidir böyle güzeldir demeyi gayet iyi biliyorsunuz değil mi?

 • Teknosa Temsilcisi16 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön