30 Nisan 2013 #1771619

Teknosa Arızalı Olan Ürünün Değiştirilmemesi!

02-04-2013 tarihinde hatay iskenderun primemall teknosa mağazasından satın aldığım htc one x 16 gb beyaz akıllı telefonumun ekran ışığı aynı model olan cihazdan çok çok düşüktür ve bu cihazı tam randımanlı kullanmama engel olduğu için mağazaya başvuru yaparak cihazı aldığım tarihten 1 ay dolmadığı için ürün değişimini istedim.


Ancak mağazadaki yetkililer bana cihazı servise gönderebileceklerini söylediler ancak ben cihazın tamirini değil aynı modeliyle değişimini istemekteyim . Teknosa adına güvenerek aldığım bu ürün piyasada daha daha ucuz olmasına rağmen aldım ve yine pişman edildim.

Vehbi 40 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön