18 Nisan 2013 #1749983

Teknosa Aldığım Ürünü Kullanamadım!

05/12/2012 tarihinde Teknosa Antalya/Migros Avm'den bir smartphone satın aldım. Henüz 1. ay içerisinde cihazın ekranın alt kısmında bir problem oluşmaya bağladığını bu şekilde kalırsa problem olmayacağını ancak büyürse değişim talep edeceğimi bildirerek mağzadan ayrıldım.


11/03/2013 tarihinde cihazda yazılım/donanım sorunlarıda baş gösterince aynı gün götürüp değişim/iade talebi ve kesinlikle cihazın açılmaması konusunda uyararak servise değişim raporu için yolladım.


Cihazım servisten geri geldiğinde açıldığını ekran ve ekran çıtası arasında tornavida darbeleri olduğunu fark ettim. Nihayetinde, 3. kez cihazım servise gidiyor ve aldığım ürünü 1 ay bile ağız tadıyla kullanamadım.

Burak 41 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Nisan 2013

    Nihayet bugün bir telefon aldım. telefondaki baayn açık bir şekilde, yetkili servis olarak çalıştıkları çözüm ortakları üzerinde bir yaptırımları olmadığını itiraf ederek. servis yaparsa yapar değiştirirse değiştirir gibi bir tutum sergiledi. Teknosaya çalışma hayatında başarılar diler, aklı olan hiçkimseyede burada toplu iğne dahi almayın derim.

  • Teknosa Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön