08 Nisan 2013 #1730707

Teknosa Aldığım Telefon Açılmış Çıktı!

1 saat önce carrefoursa içerenköyden aldığım telefon açılmış çıktı. maalesef bu saatte mağaza kapandığı için gidemiyorum ama çok kızdım ben teknosaya güvendiğim için daha fazla para verip teknosadan alışveriş yapıyorum.


Böyle bir durumu göze alacak olsaydım daha ucuza alalede bir yerden alabilirdim. kimse 900 lira açılmış bir telefona vermez. bu telefonun aynısı ama açılmamışıyla iadesini istiyorum! ayrıca telefonla müşteri temsilcisini aradım biz bir şey yapamayız mağazayla konuşun dediler şikayet bildirmek istedim almadılar!

Cansu 82 Okunma

Cevaplar

  • Cansu08 Nisan 2013

    mağaza telefonu değiştirdi ikiletmeden ama müşterilere tavsiyem kontrol etsinler aldıkları ürünün bandrolunün açılıp açılmadığına benim gibi boşuna canları sıkılmasın.

  • Teknosa Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön