05 Eylül 2013 #1994470

Teknosa Aldığım LG Televizyon Arızalı Çıktı!

Arkadaşlar ben Kayseripark Teknosa'dan LG markalı 106 ekran Tv aldım ve televizyon arızalı çıktı servisine götürdüler .Orada onayladılar ve beni 5 gündür mağdur eden bu LG markası birde 1 hafta daha beni bekleteceğini ve üstüne üstlük telefonda konuşma tavırları çok yanlıştır. Buradan Kayseripark Teknosa yetkililerine sesleniyorum. Sattığınız ürünün arkasında durmak insanları mağdur etmek sizin haddiniz değil, ben o kadar para vereceğim bir de bozuk çıkacak.


5 gündür evimde duran tv ye 6 tane tv elektronik arıza servisi gelecek. Hepsine ücret ödeyeceğim sonra 1 hafta daha bekleyeceğim ve tv ye kavuşacağım. Böyle bir saçmalık ben görmedim. Bunu düzeltmeniz için size hukuksal işlem yarın başlatacağım lanet olsun.

Mehmet 111 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Eylül 2013

    Ayni ürünü zaten yine sizden aldim ve kurumunu br başka lg servis elemanlari yapmiştir Sorun Teknosa degil Lg markasi teknikservisleridir. ufak tefek sorunlari teknosa çalişanlarina yıkmak kaba olur bunlar olağan durumlardir.

  • Mehmet10 Eylül 2013

    Kardeşim Teknosadan aldiqim ürün Lg marka bir üründü ve yukarida belirttigim gibi arizali olarak getirmişlerdir. Ve Sorun Teknosa nin kendisi değildir. Sorun Lg markasinin Teknik servislerinden kaynaklanan bir problem var ortada ayriyeten şöyle bir durum söz konusu olmuştur. Benim tv mi teknik servislerine götürmek isteyip benimde refagat etmemi istediler ve ben üzerimde pijamamla gittim istemeyerekte olsa ve gittigimde oranin sahibi oldugunu söyleyen anlamsiz bir o kadar da kaba insan bana tv nin arizali oldugunu gerekli makama bilgi vereceklerini ve siz gidebilirsiniz dedi. benim üzerimde pijamamla teknik servise kadar gelecek bir sorunsa beni evimden alip götürecek kadar degerliyse Lg markasi beni tekrar evime ikamet ettirmek zorundadir. Ve bana Size bilet parasi vereyim gidin gibi cümleler kurmuştur ben kimsenin ne parasina ne de biletine ihtiyacim var sadece o Lg servisi Sahibi kadar kaba bir insan görmedim bu yüzden çok müşteriden de şikayet aldiklarini ilettiler bize teknosa'daki personelleriniz. Çokta haklilar ve hiç bir işten anlayan elemanlari yok Gereginin yapilmasini istiyorum.. Arz etmiyorum cünkü böyle bir olay Turkiye de kimsenin başina gelmemiştir para verip magdur olan ilk kişi benim herhalde bu şekilde.

  • Teknosa Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön