09 Eylül 2013 #2000268

Teknosa Aldığım Bilgisayar Bir İşe Yaramadı!

Teknosa çalışanları en iyisi diyerek Asus n56vz 4402h model bilgisayarı almamıza öncü oldular ve bilgisayar korkunç dedikleri gibi değil ve ben bu bilgisayarı iade etmek istiyorum. Ayrıca yine Teknosa çalışanları yeni aldığım S4'üme kasko adı altında teknoasist diye bir şey yaptılar ve hiç işime yaramayacak bir şey.


İşleri güçleri yanıltmak. Aldığım herşeyi iade edeceğim. Yapana kadarda bu işin peşini bırakmayacağım. Mahkemede görüşürüz artık. Birde aldığım S4 mor renkli ve bu mor renklisi başka hiçbir yerde yok bu kadar şeyden sonra bununda yurt dışından kaçak olarak geldiğine falan inanmaya başladım. Hepsini iade edeceğim. Ne kadar kullanmış olsamda.

Aslı 120 Okunma

Cevaplar

  • Aslı14 Eylül 2013

    teknosa ilgisizlikten ölüyor

  • Teknosa Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön