29 Nisan 2016

Teknosa Aldığım Arızalı Bilgisayar

Teknosa'dan Lenovo marka bilgisayar aldım, ocak ayında Daha 1 ay olmadı arıza verdi. Bilgisayarı bir aldılar 15 gün haber yok. Yaptık dediler geri verdiler, anakart değişmiş 1 ay sonra yine bozuldu 20 günü geçti haber yok. Şimdi de yaptık gelin alın diye arıyorlar. Dünyanın parasını ver bilgisayarsız kal dedikleri bu olsa gerek. Durmadan arıza yapan bilgisayarı kabul etmiyor Ve yasal hakkım olan 20 günü geçtiği için değişimini istiyorum, aksi durumda yasal süreci başlatacağım.

Mutlu 79 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı02 Mayıs 2016

    Sorunumu çözmek için çaba gösteren, ilgilenen ve iyi yaklaşımından dolayı mağaza çalışanları ve iletişime geçen ve sorunumu çözen herkese teşekkür ederim.

  • Mutlu29 Nisan 2016

    Telefondada gün içinde geri dönüş yapılacak dendi gün bitti dönüş yok. Bu kadar müşteri kötülü yü istiyen bir firma daha görmedim. 2 kere teknik servise gitmiş 6 ayı dolmayan ürün hem de 21.gün gelip alın diyorsunuz paranla rezil ol dedikleri bu olsa gerek. Tüketici hakları ve müşteri hizmetleriniz deki kişiler 20 günde teslim olması gerek diyor siz 20 günde mağazaya gelmesi gerek diyorsunuz yasalar var.

  • Teknosa Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön