15 Ekim 2017 #9694429

Teknosa Adalete Hürmetsiz!

En kısa ifadelerle Teknosa'nın anlaşmalı teknik servisinde (Fonotel) garanti kapsamında tamire alınan telefonum, serviste kayıp oldu, ilginçtir bir süre sonra serviste ortadan kayboldu. Teknosa'ya belgelendirme/ispatlama yapmama rağmen para iadesinden kaçındı. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ve lehime para iadesi için karar çıktı. Teknosa'ya gerekli evrakları, heyet sonucunu yollamama rağmen, bu sefer de zaten serviste kayıp olmuş telefonu kutusuyla getirirsem para iadesi yapacağını bildirdi. Elimdeki lehime olan resmi karar ile icraya verme kararı aldım, ancak iş yerinden sürekli izin alamayacağım için ve daha önce de icra ile hiç uğraşmadığım için olayı avukata devretmek durumunda kaldım. (1,5 yıldır) iş yerinden ücretsiz aldığım izinler, gel-git masrafı, evrak masrafı, avukat masrafı derken telefonun parasının yarısı gitti neredeyse. Müşteri desteğiniz böyle mi oluyor Teknosa?

Halil 1.712 Okunma

Cevaplar

 • Halil28 Mayıs

  Teknosa para iadesini gerçekleştirmeyince avukat ücreti kesintisi olmuş olsa da icra yolu ile hakkım olan alacağımı Teknosa'dan temin ettim.

 • Halil16 Ekim 2017

  Teknosa, kendi içinde ilgili birimleri bilgilendirdiğine dair bana dönüş yaptı ancak olan oldu artık; paramla işimi göremedim artı zarar ettim. Kullanıcıların böyle olayların hala olduğunu bilmeleri gerekiyor, büyük firma güvenilir marka olaylarını biz kullanıcılar biraz büyütüyoruz ya da kendimizi o yönde ikna edebiliyoruz ki büyük paraları küçük şeylere yatırabilelim. Teknosa'nın böyle olaylar konusunda daha kullanıcı dostu olmasını diler, Sikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • Teknosa Temsilcisi16 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön