29 Nisan 2013

Teknosa 4 Kez Servise Gitti!

Nokia N-8 markalı telefonu cevahir teknosadan aldım.Donma ve çeşitli nedenlerden dolayı servise verdim.Servisten her geldiğinde sorun çözülmemiş olup başka bir yerlerinde sürekli sorun çıkıp tekrar tekrar servise götürdüm..Bir yıl olmadan telefonumu 4 kez servise verdim..Ve her servise gittiğinde ben 20 gün telefonsuz olarak kaldım kendi hatalarını telefi etmek için bana telefon bile yollamadılar.


Şuan 4 kez serviste ve ben teknosa'nın hatası yüzünden tekrardan telefonsuzum. Bir telefon 4 kez servise gidip o telefonun nasıl değiştirilmez yada nasıl iade edilmez mantığım almamış bir durumda. Teknosa' dan bundan sonra hayatta alışveriş yapmayacağım ve etrafımdaki kimseye de önermiyorum..!!

Sabiha 32 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimiz yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön