25 Nisan 2013 #1763022

Teknosa 4 Kere Aynı Arıza!

Ben teknosadan 1 yıl önce akıllı telefon aldım aldıktan 20 gün sonra bozuldu iadesini istedim mağazadaki temsilciler teknosada iade yok ancak garantiye yollayabiliriz dediler değişim istedim ona biz karar vermiyoruz garantiye yolladığımız şirket karar veriyor dediler değişim olarak garantiye göndermek istedim.


4. kez aynı arızayı verince öyle gönderebiliriz dediler normal tamir olarak gönderdiler telefon geldi sonra bir kaç ay sonra aynı arızayı verdi yine gönderdim geldi geldikten 1 gün sonra aynı arızayla değişim olarak gönderdim ama değiştirmediler yapıp gönderdiler ve şimdi yine aynı arızayı verdi yani 4 kez aynı arıza ve artık değişim yada iade istiyorum.

Erdem 153 Okunma

Cevaplar

  • Erdem29 Nisan 2013

    Ben teknosadan 1 yıl önce akıllı telefon aldım aldıktan 20 gün sonra bozuldu iadesini istedim mağazadaki temsilciler teknosada iade yok ancak garantiye yollayabiliriz dediler değişim istedim ona biz karar vermiyoruz garantiye yolladığımız şirket karar veriyor dediler değişim olarak garantiye göndermek istedim. 4. kez aynı arızayı verince öyle gönderebiliriz dediler normal tamir olarak gönderdiler telefon geldi sonra bir kaç ay sonra aynı arızayı verdi yine gönderdim geldi geldikten 1 gün sonra aynı arızayla değişim olarak gönderdim ama değiştirmediler yapıp gönderdiler ve şimdi yine aynı arızayı verdi yani 4 kez aynı arıza ve artık değişim yada iade istiyorum.

  • Teknosa Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön